Mistrz zmianowy produkcji Lider produkcji

Obowiązki
  • Zarządzanie pracą zespołu na podległej zmianie,
  • praca w systemie ERP,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z terminem,
  • Motywowanie podległego zespołu pracowników,
  • Planowanie i delegowanie zadań,
  • Współudział w planowaniu produkcji,
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, w zgodzie z procedurami i wytycznymi firmy – praca zgodna z ISO,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych,
  • Realizacja celów zakładu pod względem produkcji, kosztów i czasu,
  • Raportowanie do Dyrektora Produkcji,
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.
Wymagania
  • Umiejętność zarządzania grupą ludzi (do 20 pracowników) poparta doświadczeniem w branży logistycznej lub produkcyjnej min. 3 lata
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Znajomość systemu ERP,
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel.
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju w zakresie zarządzania projektami i lean manufacturing,
  • Pozytywną atmosferę, co przez to rozumiemy? Wspólna realizacja celów, wspieranie się w osiągnieciu celu w terminie, spotkania integracyjne.

Proszę o umieszczenie klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych AJ Fabryka Mebli Sp. z o.o. z siedzibą w Redzikowie, ul. Przemysłowa 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy, KRS pod numerem 60743, w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jestem świadomy/-a prawa dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.